Bohemaland Zlaté hory dobré zábavy

Bohemaland Zlaté Hory je sportovně rekreační a kongresový areál s hotelem, který se nachází poblíž města Zlaté Hory v okrese Jeseník při hranicích s Polskem na Zlatém potoce. Jedná se o turisticky atraktivní lokalitu, ve které najdete vyžití v létě i v zimě a vyhledávanou také kvůli křišťálově čistému ovzduší proudícího od Baltského moře, které splňuje požadavky klimatických lázní.

 

Součástí areálu Bohemaland je Ski aréna Příčná se sjezdovkou a čtyřsedačkovou lanovkou, nástupním pásem a umělým zasněžováním. Dále je součástí tenisová hala, která poskytuje i další sportovní možnosti, fotbalové hřiště velikosti UEFA, umělé jezero a mnoho dalšího jako například finská sauna s ochlazovacím bazénkem či venkovní whirlpool. Parkoviště je přímo v areálu a zdarma.

 

Ubytovací zázemí má kapacitu až 300 lůžek, které poskytují hotel Bohema s kapacitou 75 lůžek, dále Sport hotel Bohema s kapacitou 120 lůžek, rodinné chaty a penzion U lanovky s kapacitou 20 lůžek. Střed areálu tvoří společenská budova s recepcí, která je k dispozici pro všechna ubytovací zařízení a najdete tady také restauraci s kapacitou 250 míst, společenský sál pro 200 osob, variabilní a kongresové prostory pro 300 osob, bar a diskotéku.